Konstantin Eremenko és a "Kupa legendák"

Tiszteletbeli Sport Mester, a legjobb játékosa huszadik századi mini-labdarúgás - az orosz válogatott és a moszkvai "Dina" Konstantin Eremenko előtt. Ő rendelkezik egy fenomenális mutatóval. Eremenko az ellenfél kapuját 1132-ször megütötte. Az egyik legrangosabb mini-labdarúgó veteránverseny az ő neve - Konstantin Eremenko "Cup of Legends".

Az út elején

Konstantin Eremenko
Konstantin Eremenko Ukrajnában születettDnepropetrovsk, az 1970-es év. Ezüstérmet végzett az iskolából. Sportos karrierjét nagy labdarúgásban kezdte. A helyi "Dnepr" 18 év alatt egy mérkőzést töltött a Szovjetunió bajnokságában, de nem eredményezett eredményes eredményeket. Megpróbáltam a kezem Slanga-ból Ulan-Ude-ból, Pavlodar Tractorból és még a Kyrgyz Alga csapatból is. Összesen két szezont tartott 28 mérkőzésen, 4 gólt szerezve. 1991-ben visszatért Ukrajnába, és kipróbálta kezét a mini-labdarúgásban, abban az időben a Szovjetunióban még mindig nem volt túl népszerű. Az első csapat a Dnepropetrovsk "Mechanizer" volt.

Az első tapasztalat

Eremenko Konstantin futballista
A "Mechanizer" -vel együtt aaz első Szovjetunió mini-labdarúgó bajnokság. A végső rész Chisinauban zajlik, az ukránok a 8. helyen állnak. Augusztusban Constantine megy az újonnan alakult Moszkva "Dina" -hoz. Ebben a klubban úgy döntöttek, hogy összegyűjtik az ország legjobb játékosait. De ironikus módon a mechanizmust a közeljövőben ismét át kellett kereszteznie.

A ¼ döntőjében a Szovjetunió Kupa Dnipropetrovsk találkozottcsak a "Dina" -val. A játék véget ért a sorsolásban, így a sors eldöntötte a sorsot. A moszkoviták oldalán Konstantin Eremenko készített egy papírt. A labdarúgó húzta a "mínuszt", a következő forduló pedig a "Mechanizer" -re ment, végül megnyerte a trófeát.

Karrier a "Dean" -ban

Konstantin Eremenko Kupa
Moszkva "Dina" gyorsan mozogni kezdettállása. Az első szezonban vissza a CIS bajnokságot nyert 4 5 játék az előzetes szakaszban tart. És az utolsó szakaszban 10 játékot nyert 10-ből. Eremenko lett a legjobb gólszerző. A következő évben kicsit nehezebb volt. Az előzetes és végső szakaszában a „Dina” szenvedett egy vereség, és Constantine - ismét a fő mesterlövész 74 gól.

Több mint 9 szezon 1992 és 2000 közöttKonstantin Eremenko és Dina együtt következetesen Oroszország bajnoka lett. Összesen 235 meccset töltött a nemzeti bajnokságban, így 519-szer sikerült megdöntenie a kapusát. A legnagyobb sokk az 1993-94-es évad volt. 33 mérkőzésen Konstantin Eremenko 91 gólt szerzett.

Az első érmek a csapatban

Az első nagy versenyen az Eremenko csapatával1992-ben indult a Hong Kong-i világbajnokságra. Az első mérkőzés sikertelen volt - az amerikai csapat veresége 3: 8 volt. Aztán egy győzelem Kínában 10: 1. Az utolsó játékvezetővel, Spanyolország csoportjával csak elégedett voltunk a győzelmével. Az akkori egyik legerősebb csapatot azonban nem lehetett legyőzni, bár az oroszok ehhez közel álltak. A mérkőzés 7: 7-es döntéssel zárult.

A következő világbajnokságra megérkezett a nemzeti csapattapasztalt és összetartó csapat. Igaz, a csoportos versenyen minden nem volt könnyű. Először is felhívja a hollandot és az argentinákat - 2: 2. Az utolsó mérkőzés ismét Kínában. Ekkor egy ilyen fontos győzelem sikerült - 11: 1.

Oroszország elindult a második csoportbabenne a spanyolok 0: 2-es vereségével. Igaz, akkor, miután megmutattam egy fényes és támadó játékot, az olaszok 3: 0 és 6: 2 belga nyertek. A válogatott először a történelemben érte el az elődöntőket.

A riválisok kapták a jelenlegi tulajdonosokatKupa - brazilok. Az oroszok két szünetet nem fogtak meg a szünetben. A második félidő termelékenyebb volt. Első kettős Marcio tervezték. Végül a miénk nyertek vissza. Eremenko és White egy perc alatt 2: 4-re csökkentette a pontszámot. A csapat rohant visszaszerezni, de a tapasztaltabb brazilok fogtak a pultra. Az eredmény 2: 6.

A harmadik helyen a mérkőzésen az oroszok megverik az ukránokat 3: 2. Eremenko ezen a világbajnokságon ismét a 8 csapat legjobb mesterlövészévé vált.

Arany Granadában

Csésze legendák Konstantin Eremenko
A 90-es években az orosz csapat fő sikere volt az európai bajnokság Granadában. A kapitány hagyományosan Constantine Eremenko volt. A labdarúgó erős és összetartozó csapatot hozott Spanyolországba.

A csoportban az oroszok kezdetben problémát találtak. Nem sikerült az olaszokat legyőzni az első mérkőzésen - 3: 3. De aztán Belgiumot 5: 1-re zúzották, Portugáliát pedig legyőzte 3: 1-re.

Az elődöntőben a nemzeti csapat elhagyta az első helyeta holland. Már a második percben Dmitry Gorin megnyitotta a pontszámot, és hamarosan Eremenko megduplázta az előnyt. A második félév elején Markin, Alekberov és Verizhnikov állnak az eredménytáblán 6: 2. A hollandok vereségéből csak Langeyuzen mentett, aki pókert készített. Csapatunkban azonban volt egy játékos, aki 4 gólt szerzett. Eremenko lettek. Az elődöntő 9: 6.

A döntőben az oroszok találkoztak a tulajdonosokkalA spanyolok megtörése 0: 1 volt. A második felében Arkady Bely szerezte meg, majd Alakbarov és Eremenko különböztek, és 5 perccel a végső sípolás előtt 3: 1-et részesítettünk előnyben. De nem sikerült megtartani a nyertes pontszámot, a házigazdák visszavették. A trófea sorsát büntetőrúgásban döntötték el. A spanyolok kétszer kimaradtak, az oroszok nem hibáztak, a döntő csapást Konstantin Eremenko szállította. A bajnokság végén 11 golyóval lett a legmagasabb pontszám.

A karrier befejezése

Konstantin Eremenko nevű legendák csésze
Constantine meglehetősen korán hagyta el a sportot2001 - veleszületett szívbetegség miatt. Hamarosan megalakult a Konstantin Eremenko Kupa a labdarúgó tiszteletére, és ő maga is sportfőnök lett, a Super League első elnöke, és 2002-től a mini-futball Dynamo elnöke.

Igaz, a munka a sport érdekében folytatódottnem sokáig. Az egészségügyi problémák még mindig érintettek. 2010. március 18. Eremenko a szívelégtelenségben halt meg. Megtiszteltetésében a Konstantin Eremenko nevű "Kupa a Legendák" címmel szerveződött.